KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914122
nr 1391 4122
Träsnitt
3 st, Japan, 1900-tal. Motivet: 33,5x23, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:11:55
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)